23 Ekim 2014 Perşembe

Yemek ve Moda

Kadınların aktif internet kullanmasıyla birlikte, bir çok site onların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışmalar yapmaya başladı. Yaklaşık 1,5 ay önce kurulmuş olan Yemek ve Moda siteside bayanların bu taleplerine karşılayacak bilgi, tecrübe ve donanımla kollarını sıvayarak aramıza katılmış bulunuyor.
Her gün güncellenerek yenilenen denenmiş yemek tarifleri, kolay anlaşılır ve aşama aşama resimli olarak anlatılıp; meraklılarının bütün sorularına yanıt veriyor. Zengin Türk mutfağının yemek ve tatlıları bütün büyüleyiciliğiyle karşımıza çıkıyor. Sitenin olumlu yönlerinden biride okuyuculardan gelen yemek tarifleriyle yelpazelerini genişletmeleri ve bu sayede onlarla yakın iletişime geçmeleri olmuş. ''Bu gün ne pişirsem '' kabusu bayanlar için bu sayede yok olacakmış gibi görünüyor.
Bunun yanı sıra site; size modanın trend konularını akıcı makalelerle yakalama imkanı veriyor. Senenin moda renkleri, trend kombin seçenekleri, ve dikkat edilmesi gereken püf noktalarıyla giyinmek artık daha kolay. Giyimin yanı sıra, günün hit dekorasyon ürünleri ve benzeri her konuyu makaleler arasında yakalamak mümkün olacak.

Kendilerini oldukça parlak günler bekleyen siteye ilerleyen çalışmalarında başarılar diliyoruz.